Колектив Наукової бібліотеки вітає завідувачку кафедри ЮНЕСКО "Філософія людського спілкування" та соціально-гуманітарних дисциплінМоісєєву Наталію Іванівну з ювілейним Днем народження!

Працювати за покликанням – мабуть, найбільше задоволення у житті! «Сродна праця – найсолодша річ у світі». Український філософ Григорій Сковорода, якого «ловив, але так і не впіймав світ», чи не все життя присвятив питанню – що робить людину щасливою? І він прийшов до висновку – працювати за покликанням, коли робота стає творчістю, приносить людині найбільше задоволення. І тут мало важлива сама професія, посада чи спеціальність. Головне – щоб людина їх обрала за покликом серця.

Наталіє Іванівно! Ви – людина, яка йде шляхом сродної праці! Ваша невтомна праця є важливим і цінним науковим здобутком для книгозбірні університету, матеріалом для подальших досліджень науковців та студентів! Бібліотечні фахівці дуже вдячні за постійну підтримку та увагу до проблем Наукової бібліотеки. Ми безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість та раді співпраці!

Приємно згадувати приємні моменти в організації та проведенні прекрасних творчих студентських конкурсів «Дебют першокурсника», «КВК», «Ярмарок вакансій», «Барви осені» та багато інших. Ви надихали, а ми отримували новий імпульс розвитку в роботі з молоддю.

Ваша багаторічна праця, відданість науці та внесок у розвиток освіти є джерелом натхнення для багатьох поколінь студентів та університетської спільноти. Ви є взірцем справжнього науковця та педагога, який залишає по собі глибокий слід у науковому просторі. З цієї нагоди Наукова бібліотека ДБТУ підготувала бібліографічний покажчик Ваших наукових публікацій.

У цей прекрасний Ваш День народження, колектив Наукової бібліотеки щиро бажає міцного здоров’я, радості, злагоди й добробуту у родині, творчих злетів, наснаги, душевної краси та успіхів на життєвих стежках!

Шановна ювілярко! Хай Ваше життєве кредо «Здатність вірити, любити, і сподіватися на краще» – надихає та постійно супроводжує Вас по життю! Миру! Найскорішої ПЕРЕМОГИ! Хай щастить! Вітаємо!

Запрошуємо всіх охочих познайомитися з покажчиком у репозитарії (електронному архіві відкритого доступу) ДБТУ за посиланням: https://repo.btu.kharkov.ua/handle/123456789/58336