Забезпечення академічної доброчесності в ДБТУ стало постійною турботою фахівців Наукової бібліотеки, які працюють з викладачами університету як одна команда, у якої є спільне розуміння і бачення потреб доброчесності як основи якості освіти.
10 та 16 травня 2023 року завідувачкою сектором бібліотеки Г. В. Свириденко були проведені онлайн-заняття з основ академічної доброчесності за домовленістю та з безпосередньою участю викладачів та науковців Біотехнологічного факультету – Л. В. Головань, П. С. Юрко, О. І. Чалого, Т. М. Данилової та кафедри мовної підготовки - С. М. Руденко, Є. С. Ємельянової, О. М. Муравйової, О. В. Тихоненко, А. В. Карась, І. Ю. Підгородецької для студентів 2, 4, 5 курсів за спеціальностями 162 «Біотехнологія та біоінженерія», 101 «Екологія»; а також для аспірантів та студентів груп 072-22б-07; 208-22б-11М; 208-12М; 201-32б; 201-22б; 14 АТ; 125-22б-03.
Були розглянуті питання що таке академічна доброчесність, як створити доброчесне середовище в Університеті, що є академічною недоброчесністю; проаналізовані різні види академічного плагіату і можливості його уникнення.
Загалом кількість здобувачів освіти та викладачів, які під час проведених онлайн-занять ознайомились з основами академічного письма, правилами оформлення навчальних та наукових робіт за Державними стандартами України, правилами цитувань та посилань на джерела інформації склала майже сто осіб.
Отже, сподіваємось, що для всіх учасників освітнього процесу найважливішим критерієм успіху їхньої освітньої місії стане академічна доброчесність.
Академічна доброчесність – критерій майбутнього успіху
- Перегляди: 216